TRASA 1

Braci Czeskich, Chopina, Dobra, Dąbrowskiego, Graniczna, Garncarska, Jęczmienna, Kapłańska, Kościelna, Miła, Owsiana, Piekarska, Poznańska, Pszenna, Przybrodzka, Plac Sienkiewicza, Piotra Skargi, Ratuszowa, Rynek, Sukiennicza, Skłodowskiej, Śniadeckich, Święcickiego, Szczuczyńska, Wroniecka, Wodna, Wąska

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

4,20

3,17

2,16,30

10,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Surowce wtórne

 

2

4

3

6

4

1

1

4

4

2

2

2

Bioodpady

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Wielkogabaryty

 

 

 

 

17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRASA 2

Akacjowa, Bukowa, Borowa, Boczna, Brzozowa, Cienista, Czereśniowa, Calliera, Dębowa, Długa, Gajowa, Gruszowa, Halszki, Jabłoniowa, Jaworowa, Kwiatowa, Kasztanowa, Klonowa, Kopernika, Leśna, Moraczewskiego, Morelowa, Owocowa, Powstańców Wlkp., Podgórna, Rzemieślnicza, Schola, Skryta, Topolowa, Wiśniowa, Wierzbowa, Zakole, Zielona

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Surowce wtórne

 

3

5

4

3

6

3

2

3

1

1

4

3

Bioodpady

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Wielkogabaryty

 

 

 

 

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRASA 3

Błękitna, Daleka, Deptak PKS, Jana Pawła II, Mickiewicza, Nowowiejskiego, Obornicka, Pogodna, Spółdzielcza, Zamkowa

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

7,21

4,18

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Surowce wtórne

 

8

6

5

2

5

2

3

5

3

6

3

1

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

TRASA 4

Barwna, Jonstona, Kiszewska, 11listopada, Odległa, Okrężna, Poprzeczna, Przelot, 27 Grudnia, Zgaińskiego, Zaułek

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

8,21

4,18

3,17,31

15,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Surowce wtórne

 

8

6

5

2

5

2

3

5

3

6

3

1

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

15

 

 

 

 

 

 

TRASA 5

Andersa, Dworcowa,Franciszkańska, Gąsawska, Lazurowa, Lipowa, 3Maja, Młyńska, Niebiańska, Rolna, Staszica, Sikorskiego, Sosabowskiego, Słowiańska,      

Zygmunta Szczęsnego-Felińskiego

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Surowce wtórne

 

7

3

2

1

7

4

6

6

2

5

5

4

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

22

 

 

 

 

TRASA 6

Al. Niepodległości, Kołłątaja, Kasprowicza, Krasickiego, Kamińskiego, Lelewela, Norwida, Nowa, Promienista, św. Stanisława, Słoneczna, Słowackiego, Zabłockiego

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Surowce wtórne

 

7

3

2

1

7

4

6

6

2

5

5

4

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

29

 

 

 

 

 

 

TRASA 7

Aujazdeckiego, Batorego, Bruneck, Brignoles, Chrobrego, Działki Samorządowiec, Europejska, Glabisza, Gross-Gerau, Haldeberge, Husarska, Hokejowa, Jagiełły, K.Wielkiego, Kmity, Krzywoustego, Kolarska, Łopińskiego, Łąkowa, Łucznicza, Ł.Górki, Łokietka, Mieszka I, Ostroroga, Pływacka, Paterki, Przemysłowa, Piłkarska, Rabesa, R.Maya, Rzeczna, Robotnicza, Sportowa, Szachowa, Strumykowa, Składowa, Sobieskiego, Snopka, Sprinterska, Szamotuczyka, Szamotulskiego, Świdlińska, Tenisowa, Tielt, Wicherkiewiczowej, Wioślarska, Wojska Polskiego, Warneńczyka, Z.Starego, Zacisze  

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Surowce wtórne

 

9

7

6

7

8

5

7

7

8

7

6

7

Bioodpady

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

TRASA 8

Aleja 1 Maja, Cmentarna, Hetmańska, Jastrowska, Jesienna, Jaśminowa, Kalinowa, Kosynierów, Letnia, Ostrorogska, Ogrodowa, Prosta,Powst. Styczniowego, Polna,

Rycerska, Różana, Spokojna, Skrajna, Sezamkowa, Targowa, Uskok, Ułańska, Wiosenna, Wiosny Ludów, Zimowa, Żwirki i Wigury, Działki Halszki

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

9,23

6,20

5,19

2,16,30

14,28

12,25

9,23

6,20

3,17

1,15,29

12,26

10,24

Surowce wtórne

 

10

11

10

8

12

9

8

11

9

8

10

8

Bioodpady

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

19

 

 

 

 

TRASA 9 A

Koźle

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

3,15,29

12,26

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

Surowce wtórne

 

13

13

12

10

14

12

10

13

10

12

13

10

Bioodpady

7,21

4,18

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

TRASA 9

Czyściec, Kamionka, Krzeszkowice, Otorowo, Wincentowo

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

3,15,29

12,26

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

Surowce wtórne

 

14

10

9

9

11

8

9

10

7

9

9

9

Bioodpady

7,21

4,18

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

TRASA 10

Kąsinowo, Rudnik, Witoldzin, Żalewo

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Surowce wtórne

 

13

13

12

10

14

12

10

13

10

12

13

10

Bioodpady

8,22

5,19

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

5,19

2,16,30

14,28

12,25

9,23

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

 

 

 

 

 

TRASA 11

Lulinek, Pamiątkowo

Nieczystości z pojemników

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Lulinek

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Pamiątkowo

7,20

3,17

2,16,30

14,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Surowce wtórne

 

15

14

13

14

13

10

13

14

11

13

12

11

Bioodpady

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

 

TRASA 12

Baborówko, Baborowo, Gąsawy, Grabówiec, Kępa, Ludwikowo, Mutowo, Nowy Folwark, Piotrkówko, Szczuczyn, Twardowo

Nieczystości z pojemników

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Grabówiec, Kępa,Szczuczyn,Twardowo

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Baborowo

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Baborówko

7,20

3,17

2,16,30

14,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Gąsawy,Piotrkówko

9,23

6,20

5,19

2,16,30

14,28

12,25

9,23

6,20

3,17

1,15,29

12,26

10,24

Ludwikowo,Mutowo,

Nowy Folwark

8,21

4,18

3,17,31

15,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Surowce wtórne

 

16

12

11

15

15

15

14

12

14

14

16

14

Bioodpady

3,17,31

14,28

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

14,28

11,25

9,23

6,20

4,18

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

 

 

 

TRASA 13

Emilianowo, Myszkowo, Piaskowo, Przyborowo, Przyborówko

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

8,22

5,19

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

5,19

2,16,30

14,28

13,25

9,23

Surowce wtórne

 

17

18

17

17

18

16

15

18

15

15

17

15

Bioodpady

9,20

3,17

2,16,30

16,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

TRASA 14

Przecław, Przecławek

Nieczystości z pojemników

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Przecław

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Przecławek

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Surowce wtórne

 

20

17

16

16

19

18

16

17

16

16

19

17

Bioodpady

2,15,29

12,26

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRASA 15

Brodziszewo, Gałowo, Jastrowo, Lipnica, Ostrolesie, Śmiłowo

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

8,22

5,19

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

5,19

2,16,30

14,28

13,25

9,23

Surowce wtórne

 

21

20

19

20

20

17

17

20

17

19

18

16

Bioodpady

9,20

3,17

2,16,30

16,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Wielkogabaryty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

 

 

ODPADY WIELOGABARYTOWE BĘDĄ ODBIERANE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM PO UPRZEDNIM ZGŁOSZENIU TELEFONICZNYM PRZEDSIĘBIORCY NA 3 DNI

PRZED PLANOWANYM TERMINEM WYWOZU PODAJĄC RODZAJ I ILOŚĆ WYSTAWIONYCH ODPADÓW.

 

Tzw.”OBSYPY”   czyli odpady złożone obok pojemników nie będą odbierane.

W DNIU WYWOZU WORKI Z SUROWCAMI WTÓRNYMI I POJEMNIKI NA ODPADY KOMUNALNE I BIOODPADY  PROSIMY WYSTAWIĆ PRZED POSESJĘ DO GODZINY 6.00

Odbiór BIOODPADÓW do dnia 31.03.2020 r odbywa się  na dotychczasowych zasadach. Z dniem 01.04.2020 r BIOODPADY będą odbierane wyłącznie z pojemników.

 

Telefon kontaktowy:  61-29-217-62;   61-29-218-08;   61-29-212-58