Harmonogram wywozu neczystosci 2020

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 1

Braci Czeskich, Chopina, Dobra, Dąbrowskiego, Graniczna, Garncarska, Jęczmienna, Kapłańska, Kościelna, Miła, Owsiana, Piekarska, Poznańska, Pszenna, Przybrodzka, Plac Sienkiewicza, Piotra Skargi, Ratuszowa, Rynek, Sukiennicza, Skłodowskiej, Śniadeckich, Święcickiego, Szczuczyńska, Wroniecka, Wodna, Wąska

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

4,20

3,17

2,16,30

10,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Surowce wtórne

2

4

3

6

4

1

1

4

4

2

2

2

Bioodpady

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Wielkogabaryty

   

17

        

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 2

Akacjowa, Bukowa, Borowa, Boczna, Brzozowa, Cienista, Czereśniowa, Calliera, Dębowa, Długa, Gajowa, Gruszowa, Halszki, Jabłoniowa, Jaworowa, Kwiatowa, Kasztanowa, Klonowa, Kopernika, Leśna, Moraczewskiego, Morelowa, Owocowa, Powstańców Wlkp., Podgórna, Rzemieślnicza, Schola, Skryta, Topolowa, Wiśniowa, Wierzbowa, Zakole, Zielona

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Surowce wtórne

3

5

4

3

6

3

2

3

1

1

4

3

Bioodpady

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Wielkogabaryty

   

24

        

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 3

Błękitna, Daleka, Deptak PKS, Jana Pawła II, Mickiewicza, Nowowiejskiego, Obornicka, Pogodna, Spółdzielcza, Zamkowa

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

7,21

4,18

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Surowce wtórne

8

6

5

2

5

2

3

5

3

6

3

1

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

    

8

       

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 4

Barwna, Jonstona, Kiszewska, 11listopada, Odległa, Okrężna, Poprzeczna, Przelot, 27 Grudnia, Zgaińskiego, Zaułek

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

8,21

4,18

3,17,31

15,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Surowce wtórne

8

6

5

2

5

2

3

5

3

6

3

1

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

    

15

       

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 5

Andersa, Dworcowa,Franciszkańska, Gąsawska, Lazurowa, Lipowa, 3Maja, Młyńska, Niebiańska, Rolna, Staszica, Sikorskiego, Sosabowskiego, Słowiańska,      

Zygmunta Szczęsnego-Felińskiego

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Surowce wtórne

7

3

2

1

7

4

6

6

2

5

5

4

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

    

22

       

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 6

Al. Niepodległości, Kołłątaja, Kasprowicza, Krasickiego, Kamińskiego, Lelewela, Norwida, Nowa, Promienista, św. Stanisława, Słoneczna, Słowackiego, Zabłockiego

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Surowce wtórne

7

3

2

1

7

4

6

6

2

5

5

4

Bioodpady

10,24

7,21

6,20

3,17,30

15,29

12,26

10,24

7,21

4,18

2,16,30

13,27

11,24

Wielkogabaryty

    

29

       

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 7

Aujazdeckiego, Batorego, Bruneck, Brignoles, Chrobrego, Działki Samorządowiec, Europejska, Glabisza, Gross-Gerau, Haldeberge, Husarska, Hokejowa, Jagiełły, K.Wielkiego, Kmity, Krzywoustego, Kolarska, Łopińskiego, Łąkowa, Łucznicza, Ł.Górki, Łokietka, Mieszka I, Ostroroga, Pływacka, Paterki, Przemysłowa, Piłkarska, Rabesa, R.Maya, Rzeczna, Robotnicza, Sportowa, Szachowa, Strumykowa, Składowa, Sobieskiego, Snopka, Sprinterska, Szamotuczyka, Szamotulskiego, Świdlińska, Tenisowa, Tielt, Wicherkiewiczowej, Wioślarska, Wojska Polskiego, Warneńczyka, Z.Starego, Zacisze  

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Surowce wtórne

9

7

6

7

8

5

7

7

8

7

6

7

Bioodpady

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Wielkogabaryty

     

5

      

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 8

Aleja 1 Maja, Cmentarna, Hetmańska, Jastrowska, Jesienna, Jaśminowa, Kalinowa, Kosynierów, Letnia, Ostrorogska, Ogrodowa, Prosta,Powst. Styczniowego, Polna,

Rycerska, Różana, Spokojna, Skrajna, Sezamkowa, Targowa, Uskok, Ułańska, Wiosenna, Wiosny Ludów, Zimowa, Żwirki i Wigury, Działki Halszki

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

9,23

6,20

5,19

2,16,30

14,28

12,25

9,23

6,20

3,17

1,15,29

12,26

10,24

Surowce wtórne

10

11

10

8

12

9

8

11

9

8

10

8

Bioodpady

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Wielkogabaryty

     

19

      

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 9 A

Koźle

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

3,15,29

12,26

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

Surowce wtórne

13

13

12

10

14

12

10

13

10

12

13

10

Bioodpady

7,21

4,18

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Wielkogabaryty

        

11

   

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 9

Czyściec, Kamionka, Krzeszkowice, Otorowo, Wincentowo

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

3,15,29

12,26

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

Surowce wtórne

14

10

9

9

11

8

9

10

7

9

9

9

Bioodpady

7,21

4,18

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Wielkogabaryty

        

4

   

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 10

Kąsinowo, Rudnik, Witoldzin, Żalewo

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Surowce wtórne

13

13

12

10

14

12

10

13

10

12

13

10

Bioodpady

8,22

5,19

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

5,19

2,16,30

14,28

12,25

9,23

Wielkogabaryty

        

11

   

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 11

Lulinek, Pamiątkowo

Nieczystości z pojemników

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Lulinek

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Pamiątkowo

7,20

3,17

2,16,30

14,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Surowce wtórne

15

14

13

14

13

10

13

14

11

13

12

11

Bioodpady

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Wielkogabaryty

        

18

   

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 12

Baborówko, Baborowo, Gąsawy, Grabówiec, Kępa, Ludwikowo, Mutowo, Nowy Folwark, Piotrkówko, Szczuczyn, Twardowo

Nieczystości z pojemników

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Grabówiec, Kępa,Szczuczyn,Twardowo

14,28

11,25

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

Baborowo

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Baborówko

7,20

3,17

2,16,30

14,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Gąsawy,Piotrkówko

9,23

6,20

5,19

2,16,30

14,28

12,25

9,23

6,20

3,17

1,15,29

12,26

10,24

Ludwikowo,Mutowo,

Nowy Folwark

8,21

4,18

3,17,31

15,28

12,26

9,23

7,21

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

Surowce wtórne

16

12

11

15

15

15

14

12

14

14

16

14

Bioodpady

3,17,31

14,28

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

14,28

11,25

9,23

6,20

4,18

Wielkogabaryty

        

25

   

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 13

Emilianowo, Myszkowo, Piaskowo, Przyborowo, Przyborówko

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

8,22

5,19

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

5,19

2,16,30

14,28

13,25

9,23

Surowce wtórne

17

18

17

17

18

16

15

18

15

15

17

15

Bioodpady

9,20

3,17

2,16,30

16,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Wielkogabaryty

         

2

  


HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 14

Przecław, Przecławek

Nieczystości z pojemników

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Przecław

13,27

10,24

9,23

6,20

4,18

1,15,29

13,27

10,24

7,21

5,19

2,16,30

14,28

Przecławek

2,16,30

13,27

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

13,27

10,24

8,22

5,19

3,17,31

Surowce wtórne

20

17

16

16

19

18

16

17

16

16

19

17

Bioodpady

2,15,29

12,26

11,25

8,22

6,20

3,17

1,15,29

12,26

9,23

7,21

4,18

2,16,30

Wielkogabaryty

         

9

  

HARMONOGRAM WYWOZU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH 2020

TRASA 15

Brodziszewo, Gałowo, Jastrowo, Lipnica, Ostrolesie, Śmiłowo

Rodzaj odpadów

Data odbioru

styczeń

luty

marzec

kwiecień

maj

czerwiec

lipiec

sierpień

wrzesień

październik

listopad

grudzień

Nieczystości z pojemników

8,22

5,19

4,18

1,15,29

13,27

10,24

8,22

5,19

2,16,30

14,28

13,25

9,23

Surowce wtórne

21

20

19

20

20

17

17

20

17

19

18

16

Bioodpady

9,20

3,17

2,16,30

16,27

11,25

8,22

6,20

3,17,31

14,28

12,26

9,23

7,21

Wielkogabaryty

         

16

  

ODPADY WIELOGABARYTOWE BĘDĄ ODBIERANE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM PO UPRZEDNIM ZGŁOSZENIU TELEFONICZNYM PRZEDSIĘBIORCY NA 3 DNI

PRZED PLANOWANYM TERMINEM WYWOZU PODAJĄC RODZAJ I ILOŚĆ WYSTAWIONYCH ODPADÓW.

Tzw.”OBSYPY”   czyli odpady złożone obok pojemników nie będą odbierane.

W DNIU WYWOZU WORKI Z SUROWCAMI WTÓRNYMI I POJEMNIKI NA ODPADY KOMUNALNE I BIOODPADY  PROSIMY WYSTAWIĆ PRZED POSESJĘ DO GODZINY 6.00

Odbiór BIOODPADÓW do dnia 31.03.2020 r odbywa się  na dotychczasowych zasadach. Z dniem 01.04.2020 r BIOODPADY będą odbierane wyłącznie z pojemników.

Telefon kontaktowy:  61-29-217-62;   61-29-218-08;   61-29-212-58